Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексрадник глави МОЗ погрожував "відбити бошки" нардепкам від "Голосу". Вони пішли з заявою до ГПУ

Скандал стався на засіданні Комітету Ради через ціни на ліки.

Нардепки від "Голосу" Олександра Устінова та  Ольга Стефанишина звернулася до правоохоронних органів із заявою проти ексрадника міністра охорони здоров'я Скалецької Олександра Чумака, який під час засідання комітету ВР нібито погрожував їй та її колезі по фракції Ользі Стефанишиній "відбити бошки". 

Про це нардепки повідомили у своєму Facebook, додавши до постів на підтвердження слів відео, а також копію заяви, яку подали до ГПУ.

Так, 27 листопада на засіданні парламентського комітету з питань охорони здоров'я колишній радник очільниці МОЗ Зоряни Скалецької Олександр Чумак, заявив: "Начінайтє, бо я щас їм бошкі отоб‘ю". Нардепка Ольга Стефанишина повідомляє, що він сказав це, коли вона представила законопроєкт про зниження цін на ліки в Україні. І, вона вважає, що погрози стосувалися саме її та Олександри Устінової, які є авторами законопроєкту. За словами, Стефанишиної, через умови тиску закон і не підтримали.

Депутатка пише, що не розуміє, що робить Чумак ("представник фармацевтичних компаній") на засіданні комітету, "вказує, що треба робити з авторами законопроєкту, і дає команду дистриб‘юторам і фармвиробникам "валити" законопроєкт".

"Я точно розумію, на який мозоль наступили ми з Сашею тим, хто хоче лишити ціни на ліки надвисокими в Україні", – написала нардепка від "Голосу".

Стефанишина припустила, що члени Комітету "бояться, що їм повідривають бошки за реальні зміни на благо пацієнтів", і додала, що особисто вона – не боїться. Так, вже сьогодні, 28 листопада, Олександра Устінова подала до ГПУ заяву проти Олександра Чумака.

"Сьогодні подала заяву до Генеральної прокуратури щодо погроз заподіяння шкоди мені у зв’язку з моєю депутатською діяльністю. Фармацевтична мафія готова "бошки отбивать" депутатам, лише щоб не допустити зниження цін на ліки в Україні. Дуже сподіваюся, що ці люди більше ніколи не переступлять поріг Верховної Ради, а правоохоронні органи дадуть об’єктивну правову оцінку діям цих осіб", - написала вона.

Устінова закликала правоохоронців почати за її заявою розслідування за ч. 1 ст. 14 (підготовка до вчинення злочину), ч. 1 ст. 112 (посягання на життя народного депутата у зв'язку з його діяльністю) і ч. 1 ст. 346 (погроза народному депутату вбивством) Кримінального Кодексу Украіни

«Давайтє начінайтє, бо я щас їм бошкі атаб‘ю», - сказав Олександр Чумак, екс-радник (а по факту досі радник) міністра охорони здоров‘я Zoryana Skaletska, коли я представила законопроект 2089 про зниження цін на ліки в Україні сьогодні на Комітеті. Це так колишній працівник (чи досі працівник?) фармацевтичної компанії, який невідомо що робить в залі комітету, сидячи поряд із заступником міністра Андрієм Семиволосом, вказує, що треба робити з авторами законопроекту (тобто мною та Ustinova Alexandra). І дає команду дистриб‘юторам і фармвиробникам «валити» наш законопроект. З одного боку, це реально страшно, коли така людина прямо висловлює погрози. З іншого, я точно розумію, на який мозоль наступили ми з Сашею тим, хто хоче лишити ціни на ліки надвисокими в Україні. Напевно, через це Комітет сьогодні провалив наш законопроект 2089 і рекомендуватиме Раді відправити його на доопрацювання-тобто в утиль. Або члени Комітету, включно з Mihail Radutsky бояться, що їм повідривають бошки за реальні зміни на благо пацієнтів. Або... інших пояснень я не маю( Так от, шановні друзі. Я НЕ БОЮСЯ. Зміни, особливо в такій чутливій сфері, як охорона здоров‘я - це завжди важко. Але це потрібно мільйонам українців, які сьогодні втридорога переплачують за ліки в наших аптеках. Тому дуже чекаю розгляду проекту закону в залі парламенту і сподіваюся, що там рука фарми не така всемогутня. Далі точно буде #ЗдоровяНаціїСмертьВорогам #РеваншАстанавісь

Опубликовано Ольгой Стефанишиной Среда, 27 ноября 2019 г.

Нагадаємо, раніше у МОЗ стався "кадровий скандал". Очільниця міністерства запевнила, що після аудиту в МОЗ залишаться працювати лише найефективніші співробітники.

Залиште свій коментар

Вибір редакції