Німеччина спростовує інформацію про заборону віз для українських суддів

Німеччина спростовує інформацію про заборону віз для українських суддів

Ілюстрація

Консульські установи Німеччини розглядають кожне звернення про видачу візи окремо, однак жодної загальної політики в цьому питанні немає.

Посольство Німеччини в Україні спростовує інформацію про свій намір відмовляти надалі у видачі шенгенських віз українським суддям і прокурорам. Про це повідомив прес-аташе посольства Крістофер Фукс.

"Я не знаю, звідки береться ця інформація, але ми цього не робимо", - сказав він.

Фукс зазначив, що консульські установи Німеччини розглядають кожне звернення про видачу візи окремо, однак жодної загальної політики в цьому питанні немає.

"Ми, звичайно, кожну візу розглядаємо окремо, але якоїсь загальної політики в нас немає", - сказав він. Зі слів Фукса, його дуже здивувала поява цієї інформації.

Раніше депутат Верховної ради (позафракційний) Святослав Олійник в своєму блозі повідомив, що, за його даними, посольство отримало негласну установку от керівництва відмовляти у видачі віз всім українських суддям і прокурорам і жорстко відсіювати інших кандидатів на видачу віз.

Зазначимо, Німеччина вважає вирок, що Печерський райсуд Києва 11 жовтня виніс екс-прем'єр-міністрові, лідерові партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко, ударом по засадах правової держави в Україні.

Суд дав Тимошенко 7 років в'язниці за перевищення повноважень під час укладення газових контрактів з Росією в 2009 році й зобов'язав відшкодувати Національний акціонерної компанії "Нафтогаз України" 1,5 млрд гривень збитків, завданих у результаті їх укладення.

Читайте також:

Українцям почали масово відмовляти у видачі Шенгену

ЄС вимагає звільнення Тимошенко в обмін на Угоду про асоціацію

Німецькі ЗМІ: вирок Тимошенко заганяє Україну в обійми Кремля

Freedom House закликала ЄС розірвати переговори з Україною

Повʼязані теми:

Наступна публікація