Новообраний мер Білгорода-Дністровського знайшов у своєму кабінеті приховані камери

Дата публікації
Перегляди
602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новообраний мер Білгорода-Дністровського знайшов у своєму кабінеті приховані камери

Фото: Фото з відкритих джерел

Три камери знайшли під час установки системи охоронної сигналізації.

Новообраний міській голова Білгорода-Дністровського Одеської області Віталій Граждан знайшов у своєму кабінеті приховані камери спостереження і медіасервер до них.

Про знахідку він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, три камери знайшли під час установки системи охоронної сигналізації. Два пристрої були в його кабінеті, а один - у приймальні. Вони були вмонтовані в давачі пожежної сигналізації. Граждан запевняє, що камери були  встановлені незаконно.

Після виявлення камер, мер Білгорода-Дністровського звернувся до правоохоронців. Вони намагаються встановити, коли саме встановили камери та за яким саме міським головою вони мали стежити.

"Звертаюся персонально до тих, хто був такий дурний що подумав, що я не перевірю свій кабінет на наявність засобів прихованої аудіо і відео-записи. І хочу вас розчарувати - ваша операція в будь-якому випадку увінчалася б провалом. Я вже це заявляв і говорю ще раз: "Я прийшов чесно працювати і моя єдина мета тут - вивести місто з кризи", - йдеться у дописі Віталія Граждана.

Як повідомлялося, в Одесі через зростання кількості інфікованих коронавірусом потрібно додатково розгорнути 440 ліжок у медзакладах і підключити їх до кисневої станції. Але депутати не реєструються на сессію міськради, на якій потріюно увалили відповідне рішення. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація