Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти проводять військові навчання у Криму – прикордонники

Окупанти проводять військові навчання у Криму – прикордонники

Зі слів працівники контрольного пункту "Чонгар", маневри відбуваються на суходолі.

Окупаційні російські війська проводять навчання у Криму неподалік адміністративної межі з материковою Україною. Прикордонники, котрі працюють на пунктах пропуску визнають, що ситуація стала напруженішою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Наразі дій військової техніки поблизу адміністративної межі не відбувається, але є інформація, що так звані російські сили проводять навчання на тимчасово окупованій території", - розповів керівник групи інспекторів прикордонної служби "Чонгар" Олег Осінський.

Водночас прикордонники наголошують, що нові правила перетину межі з окупованою АРК, котрі запроваджені на час дії військового стану, будуть виконуватися в повному обсязі. "Жодні права та свободи громадян України не будуть порушені. Іноземці та особи без громадянства виїхати на тимчасово окуповану територію тимчасово не зможуть. Громадяни, які виїхали законним шляхом та мають намір повернутися до материкової частини, будуть пропущені у встановленому порядку", - наголосив Осінський.

Кореспондент ТСН Дмитро Мороз

Відео Іноземців не пускатимуть на територію окупованого Криму

Відсьогодні з материкової частини України на півострів Крим пускатимуть винятково українських громадян. Про це заявили наші прикордонники. Іноземців туди не пускатимуть. Якщо ж громадяни інших країн виїхали в Крим на законних підставах, повернутися на материк їм ніхто не перешкоджатиме. 

Іноземців не пускатимуть на територію окупованого Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції