Патрульну поліцію області вперше очолила жінка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Начальницею управління патрульної поліції у Харківській області стала Альона Стрижак.

Управління патрульної поліції Харківської області очолила 31-річна старший лейтенант поліції Альона Стрижак.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції України.

15 січня Стрижак представив колективу перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. 

"У своїй роботі Альона неодноразово доводила, що є справжнім професіоналом, показала свої лідерські здібності. Це командир, яка завжди буде разом з вами, і дослухається до кожного підлеглого. Вона вимоглива, але завжди включиться у будь-яку проблему й готова до спілкування”, – розповів він.

У відповідь Стрижак подякувала за довіру і назвала свої пріоритети у роботі.

"Для мене це дуже відповідально. Основні завдання, які ми будемо ставити перед собою, - це рівень довіри населення, співпраця й комунікація з громадянами, комунікація між підрозділами, а також гарантування безпеки дорожнього руху й публічної безпеки на території обслуговування. Сподіваюся, що наша співпраця буде винятково позитивною для колективу, управління й регіону", - сказала вона.

Зазначимо, Стрижак приєдналася до лав патрульної поліції 2015 року у Дніпрі. Починала з патрулювання на лінії, потім обіймала посаду командира роти, а згодом і командира батальйону. Від жовтня 2018 року і донині Альона Стрижак працювала у Хмельницькому, де була заступником начальника управління – начальником відділу чергової служби управління патрульної поліції.

У патрульній поліції Харківської області новий керівник Сьогодні нову очільницю управління патрульної поліції...

Опубликовано Патрульна поліція України Среда, 15 января 2020 г.

Нагадаємо, раніше в Україні жінки очолювали лише два управління патрульної поліції в містах. Так, 2015 року головою управління патрульної поліції Харкова була призначена лейтенант поліції Ольга Юськевич, яка за рік пішла на підвищення і була переведена до центрального апарату Нацполіції. До того ж 2016 року було призначено командиром патрульної служби у Борисполі Майю Бреславську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції