Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Політв’язня Гриба побили у російському СІЗО

В’язні також забрали в українця всі речі і продукти харчування.

Українського політв’язня Павла Гриба побили російські в’язні під час етапування до Ростова-на-Дону.

Про це повідомив його батько Ігор Гриб на своїй сторінці у Facebook.

"Дві години тому адвокат Марина Дубровіна пробилась до СІЗО-4 на побачення до Павла. Він повідомив, що під час етапування до Ростова-на-Дону був жорстоко побитий іншими російськими в'язнями, коли ті довідались за якою статею Паша звинувачується. Вони забрали всі речі і продукти харчування, які напередодні передали українські консули. Він залишився в одних шортах і майці. Ні засобів гігієни, ні змінної білизни не має. Зі слів Павла, таке ставлення з боку інших в'язнів буде і в подальшому", - йдеться у повідомленні.

Дві години тому адвокат Марина Дубровіна пробилась СІЗО-4 на побачення до Павла. Він повідомив, що під час етапування до...

Опубліковано Ігором Грибом Вівторок, 3 липня 2018 р.

Батько Гриба також зазначив, що його сина постійно мучить сильний головний біль та слабкість, а відсутність ліків лише погіршує й так жахливий стан здоров’я.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили.

Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту. 

Раніше стало відомо, що російські слідчі хочуть повністю ізолювати українця Павла Гриба від суспільства, щоб домогтися від нього визнання звинувачень.

ВідеоЖиття українця Павла Гриба, якого утримують у російському СІЗО, у небезпеці

Про це написав на своїй сторінці у Facebook його батько Ігор Гриб. У Павла - через сильний біль у животі - погіршився стан здоров'я. Але адміністрація СІЗО на скарги не реагує і не надає медичної допомоги. Гриб-молодший потребує щоденного приймання спеціальних ліків.

Життя українця Павла Гриба, якого утримують у російському СІЗО, у небезпеці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції