Порошенко виступив різко проти скасування стипендій

Президент також проти скасування бюджету на магістратурі.

Президент України Петро Порошенко заявив, що не підпише закон про Державний бюджет на 2017 рік, який передбачатиме скасування виплати стипендій.

Про це він сказав під час свого виступу з щорічним посланням до Верховної Ради, передає "УНІАН".

"Я не пропущу бюджет на наступний рік, в якому буде скасування стипендій, скасування державного фінансування навчання в магістратурі", - підкреслив глава держави.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство фінансів озвучило зміни системи фінансування стипендій. Відомство не підтримує ідею отримання стипендій всіма студентами. Зміна системи фінансування стипендій з 2017 року не передбачає зміни розміру стипендіального фонду.

Окрім цього, Мінфін рекомендує Міністерству освіти й науки запровадити навчання студентів у магістратурі у вищих навчальних закладах виключно на контрактній формі навчання (за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб).

Президент пообіцяв студентам не скасовувати стипендії

Те що цього не станеться, почули від президента студенти першокурсники технічного університету КПІ під час неформального спілкування. Петро Порошенко 1 вересня вирішив зустріти не у своєму рідному Інституті міжнародних відносин, а приїхав в університет Київський політехнічний інститут. Президент зазначив, що технічні і інженерні розробки КПІ приносять користь в забезпеченні обороноздатності країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: