Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рік подвигів та втрат: у 2017-му в Україні додалося десять Героїв

На жаль, більшість із них це визнання отримали посмертно.

У 2017 році Україна отримала десять нових Героїв, причому восьмеро з них удостоїлися високого звання посмертно. Журналісти вирішили згадати всіх поіменно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Доброволець і оперний співак Василь Сліпак загинув у червні 2016 р. на Світлодарській дузі. Олександр Капуш поклав життя під час боїв за Дебальцеве, коли прикрив товариша від вибуху гранати. Генерал-майор Максим Шаповал, авто якого  підірвали просто в середмісті Києва, був одним із кращих розвідників. Звання Героя цього року надали і Євгенію Тельнову, який під Іловайськом із гранатометв підбив два російських танки та дві бойові машини десанту – він загинув на початку 2015-го в боях за Широкине. А також кримському татарину Решату Аметову.

ВідеоМама Героя України Євгенія Лоскота та його син Тарас привітали Україну з прийдешніми святами

Нагороду загиблого капітана Євгенія Лоскота, який підірвав себе гранатою під час боїв за Веселу гору на Луганщині, не бажаючи потрапити в полон, вручили його мамі й сину. Це був один із найзворушливіших моментів параду на День незалежності України.

Мама Героя України Євгенія Лоскота та його син Тарас привітали Україну з прийдешніми святами

Офіційно українським героєм визнали і білоруса Михайла Жизневського, який загинув під час протистоянь на Грушевського в січні 2014 р. під час Революції Гідності. Золоту зірку батька отримав син 24-річного Андрія Кизила із 72-ї бригади – його батько загинув під час оборони Авдіївки.

Герої, яким вдалося вижити – це Володимир Жемчугов і лейтенант Василь Тарасюк. Йому зірку за оборону Авдіївки вручили на параді незалежності. Тоді ж нагороду загиблого капітана Євгена Лоскота, який підірвав себе гранатою під час боїв за Веселу гору на Луганщині, не бажаючи потрапити в полон, вручили його мамі і сину. Це був один із найзворушливіших моментів параду Незалежності. Мама та син Лоскота прийшли до студії ТСН на Софійський площі під відкритим небом, аби побажати всім українцям у Новому році віри в себе і державу, єдності та оптимізму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції