Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія завершує формування військ на кордонах для вторгнення до України - Муженко

Начальник Генштабу ЗСУ спрогнозував вторгнення до України з трьох напрямків.

Росія готує диверсії та саботаж в Україні у період проведення передвиборчої кампанії та виборів, які заплановані на 31 березня.

Про це заявив начальник Генштабу Збройних сил України, генерал армії Віктор Муженко під час зустрічі з військовими аташе. 

"У сучасних геополітичних реаліях ми прогнозуємо військові загрози на трьох географічних напрямках: півночі, сході та півдні. Російська сторона завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом із частинами спецпризначення, за задумом кремлівських стратегів, складуть основу сил вторгнення", - наголосив він.

За словами начальника Генштабу, період так званої передвиборчої турбулентності в Україні використовується Росією для проведення комплексу спеціальних операцій для підриву оборонного потенціалу країни.

"Ми відслідковуємо значну активізацію противника в інформаційному просторі, де шляхом серії інформаційних та психологічних операцій він намагається вплинути на особовий склад. Також паралельно із цим ми не виключаємо можливості проведення окремих актів прямої дії у формі диверсій та саботажу поблизу передової та навіть у глибокому тилу. Нами вживаються відповідні заходи щодо недопущення подібних сценаріїв, водночас ми розраховуємо на професійність вітчизняних спецслужб, Нацполіції, а також на патріотизм та пильність наших громадян", - сказав Муженко.

Він також зазначив, що стратегічний напрям розвитку ЗСУ залишається незмінним.

"Ми розвиваємо бойові спроможності з урахуванням адміністративної, оперативної та матеріально-технічної взаємосумісності військ України з військами НАТО. Я впевнений у тому, що сумнівів немає ні в кого, що ЗСУ, захищаючи Україну, її суверенітет та незалежність, захищають також усю Європу. Українська армія - форпост безпеки євроатлантичного простору. Висока мобільність, адаптивність та автономність наших військ у поєднанні з фактором рідної землі є нашою стратегічною перевагою над військами окупантів. Сьогодні у нас є ким і є чим зупиняти російські танки і літаки", - додав генерал української армії.

Окремо він також зауважив, що Україна запроваджує нову систему професійної підготовки особового складу у комплексі з підвищенням рівня матеріальної мотивації.

"Головним здобутком ЗСУ за ці воєнні роки є найвищий рівень довіри суспільства до війська серед усіх державних інституцій. Лише єдність армії та народу є запорукою перемоги над окупантом", - резюмував Муженко.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

Раніше міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що знімає свою кандидатуру на виборах на користь лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Згодом про готовність зняти свою кандидатуру на користь Гриценка заявив ще один кандидат у президенти - Дмитро Гнап.

Залиште свій коментар

Вибір редакції