Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розтин підтвердив, що 8-річна дівчинка померла від отруєння у таборі

В ОДА у цій справі "кипить робота".

Після двох з половиною місяців у комі, не приходячи до тями, 12 вересня померла 8-річна Маргарита Лукашук. Розтин підтвердив, що причиною смерті дівчинки стало отруєння у таборі "Славутич" на Київщині.

Про це "Українській правді" повідомив голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган.

"Учора провели розтин, є висновок медексперта. Розтин підтвердив: смерть дитини була зумовлена отруєнням, яке сталось 2 липня у оздоровчому таборі "Славутич", - сказав він.

Голова ОДА відмовився озвучити інші деталі, зазначивши, що судово-медична експертиза відбувалась у рамках кримінального провадження, і висновок долучений до матеріалів справи, тому розголошенню не підлягає. Водночас Горган запевнив, що в обладміністрації щодо цієї справи "кипить робота".

"З боку КОДА зараз вживаються усі передбачені законом і можливі заходи стосовно реагування на ситуацію, яка склалася. Правоохоронці продовжують розслідувати кримінальне провадження", - сказав Горган.  

Він також додав, що у зв’язку зі смертю дитини піднімалося питання про зміну кваліфікації правопорушення, однак чи ухвалюватимуть таке рішення правоохоронці, йому невідомо.

Нагадаємо, 3 липня у 12 дітей в таборі "Славутич" на Київщині діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Одна дівчинка впала у кому. Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння дітей.

За даними Держпродспоживслужби, отруєння дітей могло відбутися у результаті вживання йогурту у день закінчення його терміну придатності. Згодом установа опублікувала висновок, у якому зазначалось, що експерти у відібраних зразках з табору виявили кишкову паличку, стафілокок та патогенну флору.

В КОДА вирішили закрити табір "Славутич" на Київщині, де отруїлися діти, адже комісія виявила численні порушення та зловживання у закладі. Проте невдовзі табір незаконно поновив свою роботу

ВідеоУ комі померла 8-річна дівчинка, яка отруїлася у дитячому таборі "Славутич"

Після двох з половиною місяців у комі, не приходячи до тями, померла восьмирічна Маргарита Лукашук. Дівчинка отруїлась у дитячому таборі. Від батьків приховували її стан. Вони певні, якби їхній Марго вчасно надали медичну допомогу, їхню восьмирічну доньку вдалося б урятувати. 

У комі померла 8-річна дівчинка, яка отруїлася у дитячому таборі "Славутич"

Залиште свій коментар

Вибір редакції