Санкції РНБО проти "кримінальних авторитетів": 10 зловмисників депортували

27-м "кримінальним авторитетам" із санкційного списку анулювали дозвільні документи на проживання в Україні.

У Нацполіції прозвітували, як виконують рішення РНБО про нові санкції проти "злодіїв у законі".

Про це інформує пресслужба МВС.

Так, 27-м "кримінальним авторитетам" із санкційного списку анулювали дозвільні документи на проживання в Україні. 10 зловмисників примусово депортували і заборонили в’їзд до України.

"Серед них — уродженці Грузії та Вірменії, які підтримували зв’язки з представниками криміналітету не лише в країнах свого походження, а й у різних регіонах України", — йдеться в повідомленні.

У переліку "авторитетів", яким скасували посвідки та інші дозвільні документи на проживання в Україні є кілька так званих "смотрящих". Більшість із них перебувають у місцях позбавлення волі. Їм інкримінують вчинення низки тяжких злочинів: встановлення та поширення злочинного впливу, створення злочинних організацій, розбої, викрадення людей, вимагання коштів тощо.

У поліції запевнили, що кожен зловмисник буде відповідати за свої вчинки та нести відповідальність відповідно до українського законодавства.

Нагадаємо, що 15 травня РНБО ухвалила нові санкції проти майже 700 осіб – "злодіїв у законі" та іноземних "кримінальних авторитетів".

Новини України: Зеленський ухвалив санкції проти "злодіїв у законі" та кримінальних авторитетів

Новини України: Зеленський ухвалив санкції проти "злодіїв у законі" та кримінальних авторитетів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація