Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще один нардеп з Радикальної партії подав до суду на Супрун

Позов стосується призначення Супрун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я.

Народний депутат від фракції Радикальної партії Олексій Ленський подав до суду на виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

Про це повідомляє "Главком".

Лозовий у коментарі виданню зазначив, що позов його однопартійця стосується незаконного признання Уляни Супрун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я.

"До Супрун можна по-різному ставитися, але в Україні має бути один закон для всіх. Кабмін призначає виконувача обов’язків міністра. Тоді Кабінет міністрів призначив Сурпун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я, хоча заступників повинен затверджувати сам міністр. Однак на той момент ця посада була вакантною. Таким чином, діюча влада витерла ноги об закон. Якщо ж прем’єр так її захищає, нехай внесе кандидатуру до парламенту і коаліція проголосує", - сказав він.

Нагадаємо, від 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона накладена в рамках позову народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

Згодом у суді пояснили, що ухвалили таке рішення у зв’язку з тим, що вона "занадто довго була виконувачем обов'язків", а також має два громадянства - українське і американське, що заборонено законом. Кабінет міністрів України подав апеляцію на це рішення.

12 лютого "Центр протидії корупції" повідомив, що пояснювальну записку до проекту постанови народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра писали на комп’ютері довіреної особи олігарха Ріната Ахметова, народного депутата Олександра Долженкова. Сам Мосійчук подібні звинувачення емоційно спростовує. У коментарях під дописом голови правління ЦПК Віталія Шабуніна той звинуватив його у брехні і фальсифікації, заявивши, що пояснювальну записку готувала його помічниця Тетяна Кавепещенко.

Через кілька днів, 14 лютого, суддя Окружного адміністративного суду вирішив скасувати рішення, ухвалене кілька днів тому – на час судового розгляду основної справи за позовом нардепа Ігоря Мосійчука Уляна Супрун зможе працювати як виконувач обов'язків міністра.

Відео Про самовідвід заявив суддя, який мав вирішити, чи компетентна Уляна Супрун

В окружному адмінсуді сьогодні мали почати розглядати по суті позив депутатів-радикалів, які наполягають - через подвійне громадянство Супрун не має права працювати міністром. Але засідання так і не відбулося через заяву судді Сергія Каракашьяна. Причину його рішення озвучив представник суду - нібито на нього зчиняли тиск. 

Про самовідвід заявив суддя, який мав вирішити, чи компетентна Уляна Супрун

Залиште свій коментар

Вибір редакції