Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцову закачують вітамінні коктейлі - адвокат

Адвокат також повідомив, що востаннє був у Сенцова тиждень тому.

Незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування з 16 травня, примусово годують білково-вітамінною сумішшю і кожен день "закачують вітамінні коктейлі".

Про це адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

За його словами, про можливість будь-якого годування Сенцова йшлося у розмові з начальником медчастини колонії лише після того, як у нього "настане друга криза".

"На 26 день голодування у нього була перша криза, і вони (медчастина - ред.) визначили, що якщо буде друга, то буде обговорюватися питання з годуванням. Годування - білково-вітамінна суміш, схожа на дитяче харчування", - повідомив Дінзе.

Адвокат також повідомив, що востаннє був у Сенцова тиждень тому.

"Він перебуває в стабільному стані. Дуже блідий, трохи "пригальмовує", мозок не отримує достатньо поживних речовин і ... досить погано міркував. Він намагається перебувати у медчастині, в основному лежати і не ходить як правило - каже, що це досить важко і енергозатратно", - повідомив адвокат.

Дінзе зазначив, що за словами самого Сенцова, "до нього кожен день приходять люди у погонах - не менше полковника - і переконують знятися з голодування, цей цирк йде по колу практично кожен день з ранку до вечора".

"Усі їхні візити спрямовані на те, щоб подивитися, проконтролювати, як він, які процедури ... Ніякої конкретики вони не пропонують", - повідомив адвокат.

Він також повідомив, що з ФСВП РФ до Сенцова "вже двічі приїжджали лікарі, які контролювали його стан і вітамінні коктейлі, які йому "закачуються" через крапельниці кожен день".

Також він додав, що з російським омбудсменом у нього немає ніякого зв'язку і до нього з боку Тетяни Москалькової ніхто і ніколи не звертався.

"Не дзвонили і не цікавилися, чи потрібна якась допомога", - додав адвокат.

Чи є прізвище Сенцова у списку 23 осіб, на яких Україна готова обміняти 23 росіян, про що днями заявила український омбудсмен, Дінзе зазначив: "Це на рівні політичних переговорів ... Стороні захисту про це не повідомляють нічого з цього приводу, я можу тільки здогадуватися".

Залиште свій коментар

Вибір редакції