Ситник повідомив про долю славнозвісного "агента Катерини"

Глава Бюро оцінив роботу своєї підлеглої. 

Глава Національного  антикорупційного бюро Артем Ситник під час брифінгу 10 серпня заявив про те, що "агент Катерина" виконала свою роботу "на відмінно" під час розслідування "бурштинової схеми" за участю нардепів Верховної Ради.

Один з журналістів сказав, що "Катерину" вважають героєм і поцікавився, чи і досі вона працює в Бюро та працює під прикриттям.

Представник запитав у директора НАБУ, чи він має зв'язок із агентом. Ситник у відповідь засміявся і перепитав: "Я?"

"Все добре… Є певне коло службових обов'язків, людина, мою думку, на відмінно справилася з цією роботою і подальші завдання я точно не можу обговорювати в цьому форматі", - додав директор Бюро.

Нагадаємо, в червні в НАБУ розкрили схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардепи Розенблат і Поляков. Під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Домовлялася з народним обранцем про лобіювання "потрібного законопроекту" агент НАБУ під прикриттям Катерина.  

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. 

Рада дозволила притягнути Полякова та Розенблата до відповідальності.

Суд зобов'язав Розенблата внести заставу в розмірі 7 млн грн, здати закордонний паспорт і вдягнути електронний браслет, заборонивши без відома слідства виїздити в інші міста, окрім Києва та Житомира. Раніше сам Розенблат обіцяв здати закордонний паспорт, якщо на це буде санкція суду. 

ВідеоСім мільйонів гривень застави призначив суд нардепу Бориславу Розенблату

 

Залиште свій коментар