Стан стабільно тяжкий: подробиці лікування Кернеса у Харкові

Дата публікації
Перегляди
2240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стан стабільно тяжкий: подробиці лікування Кернеса у Харкові

Фото: УНІАН

Мер не підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Міського голову лікують харківські фахівці.

У Харківського міського голови діагностували коронавірус і двобічне запалення легенів. Кернес перебуває на лікуванні у Міській клінічній багатопрофільній лікарні № 17.

Про це повідомляється на сайті Харківської міської ради.

Як розповів журналістам директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сидоренко, у Кернеса діагностували COVID-19, який викликав двобічне запалення легенів.
 Харківський міський голова перебуває у свідомості, а не в комі, і в нього немає набряку мозку.

Юрій Сидоренко повідомив, що питання про лікування Кернеса за кордоном не розглядається. Його  стан оцінюється як стабільно важкий. При цьому мер не підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Міського голову лікують харківські фахівці.

"Після фейку, який був поширений одним з телеграм-каналів, який пов'язують з політичними суперниками Кернеса, я був викликаний у 17-ту лікарню, де він лежить, і спілкувався з Геннадієм Адольфовичем, який дуже багато і голосно сміявся над тим, що було поширено в Інтернеті. Він попросив мене особисто зустрітися з вами, щоб спростувати всі ці фейки. Він все читає, бачить, все це викликає у нього саркастичну посмішку", — розповів директор департаменту.

Він повідомив, що люди, які контактували з мером, проходять тестування. Обов'язки Геннадія Кернеса зараз виконує секретар Харківської міської ради Олександр Новак.

Нагадаємо, що мер Харкова Генадій Кернес захворів і перебуває на лікарняному. Наразі міський голова перебуває у задовільному стані. 

Кернес у лікарні: медики оцінюють стан харківського голови як тяжкий

Кернес у лікарні: медики оцінюють стан харківського голови як тяжкий

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація