Супрун зруйнувала міф про безпечність алкоголю у малих кількостях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Безпечної дози алкоголю не існує, наполягає в.о. міністра охорони здоров'я.

В.о. міністра охорони здоров'я Ульяна Супрун взялася руйнувати міф про те, що існують безпечні дози алкоголю.

"Як філософський камінь у Середні віки, сучасні вчені шукають безпечну дозу алкоголю. І не знаходять", - написала Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Натомість вона послалася на дослідження впливу алкоголю на здоров’я людини від науковців міжнародної колаборації Global Burden of Diseases, опубліковане нещодавно в одному із найавторитетніших медичних журналів The Lancet.

Хибно думати, що медичні міфи поширені лише в Україні, насправді їх вистачає у всьому світі. Більше, того існують...

Опубликовано Уляна Супрун Суббота, 1 сентября 2018 г.

"Висновок - безпечної дози алкоголю не існує. Незалежно від кількості, вживання алкоголю призводить до втрати здоров’я та життя", - наголосила Супрун.

В.о. міністра додала, що результати дослідження суперечать багатьом рекомендаціям щодо переваг для здоров’я споживання алкоголю в помірних дозах.

"Те, що мінімальне вживання алкоголю трохи знижує захворюваність на ішемічну хворобу серця, не перекриває його шкоди від інших хвороб у довгостроковій перспективі. Тобто всі можливі позитивні ефекти, які містить в собі алкоголь, зрештою перекриваються його згубними властивостями", - зауважила Супрун.

Нагадаємо, раніше британські вчені заявили, що повна відмова від алкоголю загрожує розвитком старечого слабоумства. Найкращі результати були у тих учасників дослідження, які вживали алкоголь у помірних кількостях. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції