Свідок у справі Луценка змусив суддю оголосити перерву

Черговий свідок у справі став на бік екс-міністра.

Ще один свідок у справі екс-голови МВС Юрія Луценка заявляє, що йому невідомо про те, щоб Луценко особисто давав вказівки про заохочення його водія Леоніда Приступлюка відомчими нагородам.

Про це під час дачі свідчень у суді заявив колишній заступник начальника департаменту оперативної служби Міністерства внутрішніх справ Ігор Трофименко.

"Мені такі факти невідомі", - сказав свідок, відповідаючи на запитання захисту, чи відомо йому факт, що Луценко особисто давав вказівки нагородити Приступлюка.

При цьому Трофименко зазначив, що він особисто підписував подання на нагородження Приступлюка почесним знаком відмінності.

Водночас, за словами свідка, у списку на нагородження були й інші особи.

Також Трофименко підкреслив, що не знає з чиєї ініціативи Приступлюка було нагороджено відомчими нагородами.

Свідок додав, що підписуючи висновок комісії департаменту оперативної служби про зарахування Приступлюку цивільного стажу роботи до міліцейського стажу, керувався тим, що з цього питання існував лист Кабінету Міністрів, а не чиїмись вказівками.

Суддя Сергій Вовк оголосив перерву у судовому засіданні до 9:10 31 жовтня.

Нагадаємо, раніше про відсутність порушень при прийнятті на роботу Приступлюка заявила уже ціла низка свідків у справі Луценка. Зокрема, колишній помічник екс-міністра Валерій Мельник заявив, що жодної вказівки від Луценка із приводу працевлаштування Приступлюка не одержував.

Свідок Сергій Левченко, колишній заступник начальника Департаменту розвідувально-пошукової діяльності з тилового забезпечення МВС відмовився від своїх попередніх свідчень, що Луценко давав вказівку про виділення квартири Приступлюку.

Так, на бік Луценка став інший свідок у справі Володимир Хміль, який у 2005 році обіймав посаду заступника начальника відділу нагород, присвоєння спеціальних звань та проходження служби департаменту кадрового забезпечення МВС.

Раніше ще один свідок у кримінальній справі проти колишнього міністра внутрішніх справ, колишній заступник начальника одного з відділів управління департаменту оперативно-розвідувальної діяльності МВС Володимир Петрук заявив про правомірність прийняття водія Луценка Леоніда Приступлюка на роботу до цього департаменту.

3 жовтня Микола Курко, який станом на лютий 2005 року обіймав посаду начальника Департаменту роботи з персоналом МВС, заявив, що порушень закону при прийомі на службу Приступлюка не було.

Інший свідок у справі Луценка, заступник начальника управління МВС Валерій Морецкій, повідомив, що порушень при прийомі на роботу водія Луценка Леоніда Приступлюка не було. На той час, він став дванадцятим свідком у справі екс-міністра, який не дав свідчень проти колишнього керівництва МВС.

Раніше співробітники МВС Юрій Кошець та Сергій Шумило двоє заявили, що Леонід Приступлюк був прийнятий на роботу в МВС без порушення законодавства, а співробітник відділу розвідувально-розшукової діяльності МВС Микола Сорока відмовився від своїх попередніх свідчень, в яких нібито викривав Луценка.

Читайте також:

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

У Луценка з'явився ще один "прихильник" серед свідків

Луценко заявив, що хоче дожити до вироку

Луценко не може спати без знеболюючого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: