Свідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

На питання адвоката про те, чи справді Сорока говорив на допиті, що Луценко проводив "чистку кадрів" в МВС, він заявив: "Ні, таких (свідчень) я не давав. Це не мої слова".

Свідок у справі Юрія Луценка співробітник відділу розвідувально-розшукової діяльності МВС Микола Сорока відмовляється від своїх попередніх свідчень, які записані в протоколах прокуратури. Про це він повідомив у вівторок, 27 вересня, на судовому засіданні.

Захисник Луценка Олексій Баганець запитав Сороку, чому він з кожним допитом давав все більше свідчень проти екс-міністра та заявляв, ніби Луценко давав йому вказівку про влаштування водія Приступлюка на роботу.

"Луценко? Такого не було. Особисто Луценко мені такої вказівки не давав", - заявив Сорока. Він також зазначив, що він лише зробив припущення з приводу того, що Луценко міг надати вказівку начальнику Департаменту з працевлаштування щодо Приступлюка.

"Це було припущення. Міністр внутрішніх справ міг дати вказівку Круку", - сказав він, ще раз наголосивши, що це було тільки припущення.

Крім того, на питання Баганця про те, чи справді Сорока говорив на допиті, що Луценко проводив "чистку кадрів" в МВС, він заявив: "Ні, таких (свідчень) я не давав. Це не мої слова".

На це Луценко сказав: "Це вже третє свідчення за сфальшованими протоколами Генпрокуратури".

Крім того, Сорока зазначив, що всі водії МВС працювали в його підрозділі. "Всі водії міністрів внутрішніх справ працювали в розвідці (у відділі розвідувально-розшукової діяльності)", - сказав він, наголосивши, що водіям був потрібен допуск до всіх об’єктів, з якими був пов’язаний міністр.

Зокрема, Сорока зазначив, що водій попереднього міністра Білоконя також працював у цьому підрозділі.

Раніше співробітники МВС Юрій Кошець та Сергій Шумило двоє заявили, що Леонід Приступлюк був прийнятий на роботу в МВС без порушення законодавства.

Пізніше у вівторок суд переніс розгляд кримінальної справи проти Луценка на 29 вересня. Зазначене рішення суд прийняв у зв'язку з тим, що члени колегії беруть участь в інших процесах.

Початок наступного засідання призначено на 9:15.

Нагадаємо, адвокат Луценка Олексій Баганець заявив клопотання про негайну госпіталізацію його підзахисного в лікарню швидкої медичної допомоги, тому що СІЗО не забезпечує належного лікування екс-міністра, однак суд відхилив це клопотання через непідвідомчість.

21 вересня Пенітенціарна служба заявила про відсутність необхідності лікування екс-міністра поза СІЗО.

1 вересня дружина Луценка заявила, що медики виявили в нього цироз печінки.

Читайте також:

Через діагноз Луценка прокурори пересварились з його адвокатами

Луценко: Прокурори чекатимуть, поки я здохну

Луценко розповів, як йому важко в СІЗО

Луценка обурили прокурори, які розголошують його діагноз

ВідеоСвідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: