Ще один свідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

Микола Курко, який станом на лютий 2005 року обіймав посаду начальника Департаменту роботи з персоналом МВС, заявив, що порушень закону при прийомі на службу Приступлюка не було.

На судовому засіданні у справі екс-міністра Юрія Луценка допитують шостого свідка у справі - Миколу Курка, який станом на лютий 2005 року обіймав посаду начальника Департаменту роботи з персоналом МВС України. Про це повідомляє "Народна самооборона".

Курко підтвердив, що в лютому 2005 року підписував висновок про прийняття на службу Леоніда Приступлюка, підготовлений відділом з комплектування Центрального апарату МВС.

За словами свідка Курка, для прийняття на окремі офіцерські посади в Департамент оперативно-розшукової діяльності достатньо було середньої освіти, не маючи вищої або середньої спеціальної освіти, згідно зі штатним розкладом.

Прокурор Клименко заявив, що свідок Курко дав свідчення в суді, які мають суттєві відмінності від показань, які були внесені в протокол допиту в прокуратурі. "Прошу зачитати протоколи допиту", - додав прокурор.

Суддя Вовк зазначив, що до протоколів звернуться після допиту свідка стороною захисту.

Адвокат Баганець, допитуючи свідка Курко, поставив пряме запитання: "Міністр Луценко або керівник апарату міністра Мельник давали Вам вказівки, на яку посаду призначати Приступлюка?".

Курко відповів: "Ні, не давали".

За словами свідка, порушень закону при прийомі на службу Приступлюка не було.

Раніше "Народна самооборона" заявила, що в ході допиту свідків фактично був розвалений перший епізод звинувачення, пов'язаний з водієм Луценко Леонідом Приступлюком.

Раніше від своїх свідчень відмовився співробітник відділу розвідувально-розшукової діяльності МВС Микола Сорока.

Читайте також:

Два полковника міліції у суді вимагають з Луценка мільйон

Свідок у справі Луценка почав його "відбілювати"

Луценко не захотів ділитися з лікарями своєю печінкою

Свідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: