У Дніпропетровську суддя вимагав від підсудної сексу й хабара

Дата публікації
Перегляди
3407
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Дніпропетровську суддя вимагав від підсудної сексу й хабара

Суддя був затриманий під час передачі грошей

Тепер суддя шість з половиною років мріятиме про це у в'язниці.

Суддю Амур-Нижньодніпровського суду м. Дніпропетровська засуджено до шести з половиною років позбавлення волі, за вимагання від підсудної хабара та змушування її до статевих стосунків.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області, за дорученням Генеральної прокуратури України прокуратура Запорізької області підтримала державне обвинувачення у справі стосовно С., судді Амур-Нижньодніпровського суду м. Дніпропетровська.

Чоловіка визнано винним у тому, що він, будучи суддею Амур-Нижньодніпровського суду м. Дніпропетровська, під час розгляду кримінальної справи за обвинуваченням громадянки вимагав з неї хабар у 25000 грн. за вирішення питання щодо перекваліфікації її дій на менш тяжкий злочин та закриття кримінальної справи. Зловживаючи наданими йому повноваженнями, з метою здійснення тиску на підсудну, не проводячи судових засідань, достовірно знаючи, що остання від явки до суду не ухилялась, виніс постанову про зміну їй запобіжного заходу на тримання під вартою та оголосив її розшук. Використовуючи ці документи, суддя вимагав від підсудної скорішого вирішення питання щодо передачі йому хабара та примушував її до вступу у статевий зв'язок. Першу частину хабара у розмірі 10000 грн. суддя отримав 27 січня минулого року. Другу частину – 8 лютого того ж року та був затриманий під час передачі грошей.

Вироком Апеляційного суду Запорізької області від 11 листопада цього року суддю С. визнано винним у вчиненні злочинів та засуджено до шести з половиною років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на три роки з конфіскацією половини належного йому майна.

Нагадаємо, 27 жовтня Україну виключили з чорного списку міжурядової групи по боротьбі з відмиванням грошей FATF, де країна фігурувала з 2001 по 2004 рік, а потім знову потрапила туди в минулому 2010 році.

Раніше прокуратура Києва затримала одного зі слідчих слідчого відділу Голосіївського районного управління Міністерства внутрішніх справ у столиці за підозрою в отриманні хабара від наркомана.

Читайте також:

За минулий рік підприємці витратили 10% доходів на корупцію

Регіональний екс-заступник міністра отримав 9 років за хабара

В Сумах чиновник намагався з'їсти тисячу гривень хабара

Наймолодший мер України отримав 5 років тюрми за хабар

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3407
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація