У громадському транспорті будуть постійно конролювати дотримання карантину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пасажирів закликають дотримуватися у транспорті дистанції й носити маски.

Перевірки в громадському транспорті України щодо дотримання маскового режиму та дезінфекції будуть проводитися постійно. А через збільшення кількості самого транспорту Міністерство інфраструктури доручило посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм під час перевезення пасажирів.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій 22 червня.

Як зазначається, усі поїзди, які курсують столичною магістраллю, проходять посилену дезінфекцію поверхонь в оборотних депо. Кожний потяг супроводжується стрільцями воєнізованої охорони, які стежать, чи всі пасажири, зокрема, перебувають масках та дотримуються дистанції. У разі порушення, на найближчій станції викликається поліція і складається протокол стосовно пасажира.

"Ми будемо збільшувати кількість транспорту, виходячи з можливостей, але закликаємо всіх пасажирів обов’язково дотримуватися необхідних протиепідемічних вимог, зокрема, "масочного режиму" та дезінфекції. Перевірки дотримання цих правил на транспорті здійснюватимуться постійно", - прокоментував Криклій.

Крім того, міністр анонсував початок від 23 червня курсування ще 27 приміських поїздів регіональною філією "Південно-Західна залізниця". А від 24 червня відновлять свою роботу ще 23 потяги по філії "Південна залізниця".

"Окрім приміського залізничного транспорту, Міністерство інфраструктури України доручило посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм під час перевезення пасажирів на міському транспорті, а також на автотранспорті приміського і міжобласного сполучення" - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що станом на 22 червня в Україні виявили 37 241 випадок коронавірусу. Від початку пандемії померло 1012 людей. За останню добу зафіксували 681 новий випадок. Кількість одужалих сягнула вже 16 642.  

Нагадаємо, Кабінет міністрів подовжив дію адаптивного карантину до 31 липня. Забороняється перебування в громадських будинках, спорудах та транспорті  без надягнутих засобів індивідуального захисту. А в транспорті забороняється перевезення пасажирів в більшій кількості, ніж передбачено місць для сидіння.  

Відео Потяги рушили: за яких умов пускають людей до пасажирського транспорту

Рух пасажирських потягів поновлено. Ідеться загалом про 42 поїзди - інтерсіті та далекого сполучення. Спочатку відновиться сполучення з Південними та Східними областями. Маршрути з Києва до Західних областей рушать уже 4-5 червня.  Їхати пасажири будуть не більше, ніж по двоє в купе. На вході -  температурний скринінг та маски. Більше - у прямому включенні.  

Потяги рушили: за яких умов пускають людей до пасажирського транспорту

Залиште свій коментар

Вибір редакції