Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Хмельницькому плодовита пара левів народила сімох дитинчат протягом року

Нинішній приплід – троє хижаків.

У Хмельницькому приватному зоопарку народилося троє левенят. Малюкам лише кілька днів і відвідувачам їх іще не показують. Навіть господарі не можуть їх зблизька побачити. Лев'яче подружжя Амур і Тіара своїх малюків ретельно ховають, йдеться у ТСН.16:45.

Коли господар зоопарку виманюює Тіару, аби розгледіти потомство, та проявляє хижий норов. У темному вольєрі власники звіринцю встигають розгледіти трьох малюків. Народила їх Тіара два дні тому.

Це вже п'яте поповнення цієї лев’ячої пари. Востаннє Тіара народжувала в липні цього року. Тоді ТСН розповідала про чотирьох дитинчат. Те, що двічі на рік левиця приводить потомство - велика рідкість, кажуть ветеринари.

"В природніх умовах левиця народжує раз на рік, а тут ми маємо в центрі пару, яка другий раз за рік народили", - каже ветеринар Кирило Чумаченко.

Аби в холод левенята швидше росли та не хворіли, Тіарі змінили раціон - додали більше м'яса та риби. Попереднє лев’яче потомство власник звіринцю безкоштовно віддав до австралійських заповідників. Так допомагає у відновленні популяції.

Куди віддасть трьох новонароджених левенят, іще не вирішив. Каже, допоки не отримають усі щеплення і не зміцніють, маленькі хижаки житимуть у нього. Імена левенятам також поки що не дали.

Відео Троє левенят народились у приватному зоопарку Хмельницького

Малюкам лише кілька днів і відвідувачам їх іще не показують. Навіть господарі не можуть їх зблизька побачити. Лев'яче подружжя Амур і Тіара своїх малюків ретельно ховають. Це вже п'яте потомство цієї пари. Яка подальша доля малюків, дізнавалася ТСН.  

Троє левенят народились у приватному зоопарку Хмельницького

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції