У Хмельницькому "проблемні" 7-класниці гуртом побили ровесницю з ліцею

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відеозапис інциденту спричинив скандал у місті.

У Хмельницькому компанія школярок побила ровесницю. 7-класниці підходили до беззахисної дівчини по черзі і завдавали удар за ударом, а розправу знімали на відео і виклали у мережу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жертва знущань навіть не пручалася. Після появи кадрів в інтернеті – вибухнув скандал. У коментарях люди висловлювали обурення: "До колонії всіх років на 10! Хай там спробують побити когось", "Якби мою доньку так – присягаюся, вбила б своїми руками".

Відео У Хмельницькому компанія школярок побила ровесницю

Семикласниці підходили до беззахисної дівчини по черзі і завдавали удару за ударом. Розправу знімали на відео і виклали у Мережу. У місті вибухнув скандал. Чим він завершився і чи покарають кривдниць – далі в сюжеті.  

У Хмельницькому компанія школярок побила ровесницю

Усе сталось біля навчального закладу на даху занедбаної недобудови. Троє дівчат підходили і гамселили по черзі свою жертву, кривдниці були не самі – решта школярок просто спостерігали за побиттям. У школі №28, де навчаються дівчата, які вчинили розправу, їхню компанію учні добре знають. "Вчитися не хочуть, нездоровий спосіб життя провадять: курять, випивають", - кажуть про них.

Учителі не приховують, що в цих 7-класниць є проблеми. "Мутні дівчата. Всі при сім'ях, але поведінка залишає бажати кращого", - визнає Тетяна Левицька. Директор школи уточнює, що учениці всі з благонадійних родин, батьків уже повідомили про інцидент, для декого з них це стало повною несподіванкою. "Їх запросили у відділок, де будуть давати певні свідчення. Наше завдання – посилити роботу, взяти на контроль, і звичайно, хотіли б, щоб сім'я відстежувала, де їхні діти. В позаурочний час", - зізнався Андрій Андрійчук. 

Фотогалерея У Києві хлопця побили і порізали за 100 гривень (8 фото)

Дитина, яка стала жертвою підліткового насилля, навчається в ліцеї в іншому кінці міста. Саме туди приїхали її кривдниці, а чому били -  однокласники майже не сумніваються: "Побили за те, що вона гуляла з хлопцем Віолетти і говорила про неї погані слова". З дівчинкою поговорив шкільний психолог, учениця пригнічена, але на уроки ходить. А в ліцеї тепер з’ясовують, чому ніхто зі свідків побиття за неї не вступився. "Ми занепокоєні ситуацією, що діти приховують такі факти, там було кілька дітей зі школи, хто бачив і не доповів", - розповіла директор Хмельницької школи-ліцею №15 Алла Кіящук.

Тим часом у департаменті освіти переконують, що конфлікт уже залагоджений. "Інцидент вичерпний, жодна зі сторін претензій не мають. З батьками проведені бесіди", - запевнила директор департаменту освіти Хмільницької міськради Людмила Корнієцька. Однак це спростовують родичі побитої 7-класниці. З журналістами вони спілкуються неохоче, але зізнаються, що таке не пробачають. "Я хочу, щоб їх покарали, так гарно покарали, бо так не можна", - каже бабуся дівчини Раїса Данова.

Заяви в поліцію батьки дівчинки так і не написали. Попри це, правоохоронці проводять розслідування та з’ясовують, мав місце булінг чи ні. "Щоб був булінг – це має бути систематичне цькування. І наразі, щоб встановити, чи було систематично, чи одноразово, потрібно опитати усіх учасників, хто був задіяний", - пояснила речниця поліції Хмельницької області Інна Глега. Якщо виявиться, що з побитої учениці й раніше знущалися чи переслідували, батькам її кривдниць світить покарання за булінг, а це – щонайменше 1700 гривень.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Булінг, поради від МВС_1
МВС
Булінг, поради від МВС_2
МВС

Залиште свій коментар

Вибір редакції