У Київському зоопарку померла остання самка оленя Давида

Дата публікації
Перегляди
1395
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Київському зоопарку померла остання самка оленя Давида

Київський зоопарк

Тварин вбивають щурячою отрутою.

У Київському зоологічному парку 19 жовтня була констатована смерть самки оленя Давида з симптоматикою, ідентичною тій, що була в отруєного самця оленя такого ж різновиду.

Про це говориться в повідомленні прес-служби КП "Київський зоопарк".

Згідно з офіційною інформацією, смерть самця оленя Давида було констатовано лікарями ветеринарної медицини 14 вересня 2011 року. За результатами розтину оленя та після проведення додаткових мікробіологічних, гістологічних та токсико-біологічних досліджень встановлено, що смерть тварини була спричинена гострим отруєнням антикоагулянтом прихованої дії з групи гідрооксикумаринів – бромадіалоном(щуряча отрута).

За фактом отруєння оленя керівництво Київського зоопарку звернулося до прокуратури Шевченківського району міста Києва з проханням провести перевірку та передало всі підтверджуючі матеріали.

Київський зоопарк висловлює занепокоєння з приводу цих трагічних подій та сподівається на підтримку ЗМІ у розслідуванні цих злочинів.

Нагадаємо, днями директор зоосаду Олексій Толстоухов підтвердив, що результати експертизи оленя Давида, який загинув у вересні, показали - тварину отруїли щурячою отрутою.

З 15 жовтня 2010 по 1 квітня 2011-го у Київському зоопарку загинули 62 тварини: 8 ссавців, 20 птахів і 34 безхребетних.

Київський зоопарк був визнаний одним з п'яти найгірших зоопарків світу. У дослідженні, проведеному німецькою газетою Bild і організацією захисту тварин PETA, його визнали таким, де не можна утримувати звірів.

Читайте також:

Останній олень Давида в Київському зоопарку при смерті

В Київському зоопарку тварин вбивають щурячою отрутою

Скандал у Київському зоопарку: екологи наполягають – загинуло 500 тварин

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

У Київському зоопарку журавля під час втечі загризли вовки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1395
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація