Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі відповіли на прохання матері Сенцова про помилування

Пєсков зазначив, що жодних документів не надходило.

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що прохання матері ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова про його помилування буде розглянуте, щойно документ надійде до Кремля.

Про це передає УНІАН.

"Якщо я правильно пам'ятаю, такі випадки в законі не прописані, там конкретно вказано, що має статися, щоб була ініційована процедура помилування", - сказав Пєсков у відповідь на запитання, чи достатньо з точки зору закону звернення матері Сенцова для його помилування.

Він сказав, що в Кремлі знають про цей лист з повідомлень ЗМІ.

"Дійсно, нам відомо сьогодні стало вранці з повідомлень засобів масової інформації про те, що таке звернення зроблено. Однак з наших каналів мені не відомо, що надходило таке звернення. Ви знаєте, що ми, звичайно, уважно ставимося до повідомлень ЗМІ, але сприймати це як звернення офіційне через ЗМІ ми не можемо. Тому почекаємо, коли воно надійде. Безумовно, воно буде розглянуте, воно не залишиться без уваги. Але наскільки це може бути приводом для конкретних дій в плані ініціювання процедури помилування, я зараз вам сказати не можу", - зазначив Пєсков.

Говорити про терміни розгляду цього листа щодо помилування передчасно, сказав Пєсков.

Лист матері Сенцова датований 22 червня 2018 року, хоча оприлюднений у ЗМІ був сьогодні, 13 липня, у день народження Сенцова. 

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За час голодування він втратив 15 кг ваги. 

ВідеоДень народження за ґратами: історія політв'язня Олега Сенцова

Українському режисеру Олегу Сенцову сьогодні виповнилось 42 роки. Це його п'ятий день народження у в'язниці. За волонтерство та активну підтримку Майдану проти кримчанина Сенцова в Росії сфабрикували справу про тероризм, засудили на 20 років і вперто відмовляються обмінювати. Чим Олег викликав таку ненависть російської влади – ТСН нагадує його історію.  

День народження за ґратами: історія політв'язня Олега Сенцова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції