У Луцьку під час знесення Старого ринку сталися сутички: є постраждалі

У Луцьку під час знесення Старого ринку сталися сутички: є постраждалі

Люди обурені демонтажем кіосків.

Під час знесення Старого ринку в Луцьку вночі проти 5 лютого три людини отримали травми, коли сотні власників товару зібралися й стали на шляху грейдерів. Зранку пішли під Міськвиконком вимагати скликання позачергової сесії. Чи вдалося домовитися підприємцям і чиновникам, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Скандал у місті розгорівся через ринок у самісінькому центрі міста – поряд з Замком Любарта. Частині підприємців ще перед святами повідомили про припинення оренди яток, а напередодні вночі сюди приїхали грейдери. Люди встали на шляху машин, почалися сутички. Постраждали двоє підприємців і один працівник муніципальної поліції. Розбороняла людей поліція.

"Я забороняю проводити будь-які демонтажі до рішення суду. Є провадження, в рамках якого ми будемо конкретно доводити, хто скоїв це", - каже начальник поліції у Волинській області Петро Шпига.

Вранці понад три сотні обурених підприємців  рушили до міськради. Одні перекрили дорогу,  інші зайшли до сесійної зали. "Наша вимога, щоб зібрати сьогодні сесію і призупинити цей демонтаж", - каже підприємець Петро Козіна.

Три людини отримали травми під час знесення ринку в Луцьку

Три людини отримали травми під час знесення ринку в Луцьку

За словами людей, ринок, куди їм запропонували переїхати, на околиці міста. Туди важко діставатися і самі приміщення у непридатному для роботи стані.

Проте у міськраді стоять на своєму, що  ринок у такому стані в історичній частині міста бути не може. Крім того, запевняють, що підприємців про демонтаж повідомили завчасно і вони мали забрати свій товар. "До 15 грудня. Але сказали, що до 15 грудня свята, вони не можуть розпродати. Ми ухвалили рішення, що собі спокійно продадуть товар і переїдуть", - каже в. о. міського голови Григорій Пустовіт.

Домовитися не вдалося, але підприємці здаватися не збираються. Вони вже подали до суду і організували чергування біля ринку.

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич.

Повʼязані теми:

Наступна публікація