У Рівному суд заарештував рахунки Сбербанку Росії на 8,5 млрд грн

Ці гроші можуть піти на потреби української армії.

Рівненський міський суд заарештував 8,5 млрд грн на банківських рахунках Сбербанку Росії.

Таке рішення суд ухвалив 26 січня в процесі розгляду позову підприємця Євгена Пухальського, повідомляє Zaxid.net.

33-річний підприємець судиться з банком з вересня 2015 року. Він вимагає від фінансової установи повернути його вклад розміром 324 млн євро.

У разі перемоги у справі Пухальский планував віддати на потреби армії 24 млн євро, які набігли як відсотки. Але згодом вирушив передати усі гроші зі свого рахунку.

У листопаді Євген Пухальський передав право на увесь свій вклад чотирьом благодійним організаціям – київському фонду "Допомога заради майбутнього", львівському фонду "Крила надії", рівненському фонду "Скарбниця надії" і Раді голів ОСББ Рівного та Рівненської області.

У разі успішного для підприємця розгляду справи ці благодійні фонди отримають у своє розпорядження 8,496 млрд грн.

Пухальський не зізнається, звідки в нього така велика сума грошей. Він лише каже, що діяв в інтересах офшорної компанії, на що має всі необхідні документи. Але назву компанії він назвати відмовляється.

Адвокат підприємця Сергій Васинюк каже, що арешт грошей є першою важливою перемогою в цій справі. Суд продовжить розглядати справу 4 лютого.

Нагадаємо, 15 січня український державний "Ощадбанк" подав позов до Господарського суду м. Києва проти "Сбербанку Росії". Причина спору – перейменування його української "дочки" із "Сбербанк Росії" на "Сбербанк".  "Ощадбанк" наголошує, що має виключні права на використання торгової марки "Сбербанк" на території України й вимагає чергового перейменування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: