У швидкісних потягах України заборонили перевозити велосипеди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Велосипедисти обурені таким рішенням.

В українських потягах "Інтерсіті" та "Інтерсіті плюс" заборонили перевозити велосипеди через нові правила від "Укрзалізниці" щодо перевезення багажу. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Як пояснюють залізничники, у швидкісних потягах немає спеціально облаштованих місць для велосипедів. А зробити такі місця важко, тому що для цього потрібно змінити всю конструкцію вагона.

Таким рішенням обурені в об'єднанні велосипедистів України U-Cycle. Вони вважають, що заборона знижує велотуристичний потенціал України та суперечить завданням національної транспортної стратегії. А головне -  заборона ігнорує європейський досвід розвитку міжміського сполучення.

За словами активістів, у Європі немає таких обмежень. "Для велосипедів знайшли місце і в німецьких, і  у фінських, і у польських потягах. Просто за перевезення двоколісних там треба заплатити", - кажуть велосипедисти.

"Саме такий варіант і пропонує українська велоспільнота. Щоб велосипеди в Інтерсіті дозволили, але за додаткову плату", - уточнили в студії.

Нагадаємо, 10 квітня повідомлялося, що Мінінфраструктури оновило правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

ВідеоВ Укрзалізниці відповіли на болючі запитання глядачки Сніданку з 1+1

Різниця в вартості на квитки майже в 100 гривень, а перед святами їх взагалі не придбати. На такі проблеми скаржиться глядачка Сніданку з 1+1. Жінка написала повідомлення в Інстаграм Сніданку. Так чому ж ціни різні, скільки додаткових поїздів призначено на Великдень і коли квитки на свято з’являться у продажу — Сніданок розбирався.   

В Укрзалізниці відповіли на болючі запитання глядачки Сніданку з 1+1

Залиште свій коментар

Вибір редакції