У Зеленського прокоментували посилення карантину на різдвяні свята

У Зеленського прокоментували посилення карантину на різдвяні свята

Фото: Associated Press

Наразі в Україні до 30 листопада діє карантин вихідного дня.

Різдвяні свята - гарна нагода посилити карантинні обмеження в Україні.

Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов.

Він зауважив, що прихильник не короткочасних обмежень (як от карантин вихідного дня - Ред.), а тривалістю у кілька тижнів.

"Я прихильник того, щоб робити більш комплексні обмеження на певний період, наприклад, два-чотири тижні. Але швидких, щоб знизити захворюваність і дати економіці потім працювати. Різдвяні канікули - гарний час, мені здається, щоб ввести певні обмеження для того, щоб уникнути найгіршого. Не все (обмежити - Ред), а тільки там, де найбільша ймовірність широкого  розповсюдження захворюваності", - розповів Милованов.

Тимофій Милованов розповів про перші кроки, щоб побороти кризу в бізнесі

Тимофій Милованов розповів про перші кроки, щоб побороти кризу в бізнесі

Чи буде дієвим карантин вихідного дня, покажуть дані, наголосив він. За словами радника керівника ОП, наслідки другого локдауну для економіки (якщо він буде), залежатимуть від підтримки держави.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 11 листопада ухвалив рішення про запровадження в Україні від 14 до 30 листопада жорсткого карантину вихідного дня та посилення загальнодержавного карантину для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19. Працюватимуть продуктові магазини, транспорт, АЗС та станції з ремонту транспортних засобів, аптеки, заклади, які надають фінансові послуги, й оператори поштового зв'язку. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація