Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна потрапила до переліку країн, де люди голодують через конфлікт

Допомогу спочатку надаватимуть тим, хто живе в сільській місцевості і чиє життя безпосередньо залежить від сільського господарства.

Продовольча і сільськогосподарська організація об'єднаних націй запросила у донорів в 2018 році $ 1,06 млрд для допомоги людям, які голодують у світі на тлі конфліктів, а також погодних катаклізмів, пов'язаних із зміною клімату.

Про це інформує Центр новин ООН.

В ООН сподіваються, що цієї суми вистачить на те, щоб забезпечити продовольством понад 30 млн осіб у 26 країнах. Серед них – Україна, Афганістан, Бангладеш, Гаїті, Південний Судан і Ємен.

Передовсім допомогу надаватимуть тим, хто живе в сільській місцевості і чиє життя безпосередньо залежить від сільського господарства. Наприклад, будуть надавати фермерам насіння і сільськогосподарські інструменти, а також проводити курси по підвищенню виробництва та управління земельними та водними ресурсами.

Тим людям, які терміново потребують у продовольстві, будуть видавати готівку. "Хоча в 2017 році нам вдалося врятувати мільйони життів, надавши їм надзвичайну гуманітарну допомогу, мільйони як і раніше знаходяться на межі голодної смерті", - зазначив Буржон.

Раніше повідомлялося, що для забезпечення гуманітарною допомогою ООН нужденних мешканців в Україні, які проживають в зоні конфлікту, необхідно виділити $ 187 млн. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції