Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна збирається відправляти сиріт в США, щоб не ставали "бомжами"

Після інтернатів українські сироти не знають, куди подітися, і живуть у покинутих будинках чи під сходами.

Верховна Рада розглядає можливість дозволити громадянам США швидко всиновлювати українських сиріт.

Як йдеться в сюжеті "Гроші", відповідний законопроект вже з'явився в парламенті. Інтерес до українських дітей в США з'явився після того, як Росія заборонила американцям всиновлювати своїх сиріт.

Наші сусіди не змогли пробачити США загибель Дмитра Яковлева, якого названий батько забув на задньому сидінні старого автомобіля. В Україні ж ідея замінити російських сиріт на всиновлення українськими викликала неоднозначне ставлення.

Тим часом доля дітей після виходу з інтернату здебільшого продовжується виживанням на вулиці. Їм нікуди йти, тож доводиться шукати прихистку в темних закутках будинків, у покинутих оселях чи в інших вихованців інтернату, яким пощастило більше.

"В даний момент виганяють. Коли я привів тут все до ладу. Навів чистоту. Тут була купа сміття", - розповідає сирота Вячеслав, який мешкає в комірчині під сходами в одеському будинку.

Коли хлопець обжив приміщення, непотрібними квадратними метрами зацікавився ЖЕК. Інший безхатченко – Юрій – знайшов притулок у покинутому будинку. Хлопець каже: головне, щоб хулігани його не знайшли.

Щорічно дитячі будинки країни випускають сиріт у велике життя. Павло Гладчеко має житло, дві освіти, дружину та двох дітей. Хоча сам - колишній сирота. Виріс у дитбудинку.

"Згідно з офіційними даними, на сьогодні дві третини дітей, які перебувають в інтернатах, вони не забезпечені житлом", - каже Павло.

За рішенням проблеми чоловік пропонує звернутися до держави. Однак політики поки вирішувати квартирне питання для сиріт не поспішають.

Відео Українські сироти після інтернату стають "бомжами"

Залиште свій коментар

Вибір редакції