Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті працівниця дитбудинку привласнювала собі речі сиріт

Жінка привласнила собі десятки блоків памперсів, каністри миючих засобів та шампунів, сотні кілограмів одягу та взуття, які призначались сиріткам.

На Прикарпатті правоохоронці знайшли в хаті сестри-господині Залучанського дитячого будинку речі, які благодійники роками передавали до закладу. Вкрадене помістилося у два мікроавтобуси.

Слідчі припускають, що крала жінка не сама. Ще в однієї працівниці цього інтернату виявили схожі речі, які вже почали псуватися.

Наразі речі вже повернули в інтернат, де доглядають дітей із вродженими вадами, розумово відсталих, частина з них прикута до ліжка та інвалідного візка.

Тепер вирішується питання із порушенням кримінальної справи.

"У завскладу даного інтернату були вилучені матеріальні цінності, починаючи від дитячих ігрушок, і одяг, взуття, памперси - це люди приносили до тих діточок", - зазначив начальник Снятинського райвідділу міліції Дмитро Федюк.

Свою провину жінка визнала: "Випадково помилилася, зробила помилку, каюся, більше не буду. Тепер все повертаю".

Нагадаємо, схожий інцидент стався минулого року на Житомирщині. Працівниця Новоград-Волинської школи- інтернату привласнила понад сто тисяч гривень сирітських грошей.

Юрист навчального закладу підробляла довіреності і знімала кошти з банківських рахунків вихованців інтернату. За даними слідства, таким чином обікрала 21-ну дитину.

Читайте також:

На Жимомирщині юрист інтернату присвоїла 100 тисяч гривень сиріт

В одній із київських лікарень голодують діти-сироти

На Донеччині услід за школами почали закривати дитбудинки

Відео Завідуюча складом дитбудинку привласнювала собі речі сиріт

Залиште свій коментар

Вибір редакції