Українці стоять у кілометрових заторах, повертаючись додому з Польщі

Дата публікації
Перегляди
20к
Українці стоять у кілометрових заторах, повертаючись додому з Польщі

УНІАН

Черги будуть до Різдва 25 грудня.

На українсько-польському кордоні утворилися кілометрові черги. Автомобілі скупчилися з польського боку на в’їзд до України: автівки подекуди стоять майже добу, а вантажівки - і до двох діб. Про ситуацію з місця події розповіла кореспондентка ТСН Наталка Волосацька.

На пункті пропуску Шегині-Медика охочих потрапити до Польщі нема зовсім. А от з польського боку, на в’їзд в Україну стоїть 350 легкових, 470 вантажних автомобілів та 6 автобусів.

Ще більша черга на пункті пропуску Краківець-Корчова там 700 легковиків, 530 вантажних і 30 автобусів. Попри такі цифри за ніч черга суттєво зменшилася кажуть прикордонники.

"За останні дні навантаження на пункти пропуску зросли в півтора два рази. Пункт пропуску працюють в посиленому режим. Лише за останню добу через пункт пропуску Шегині пропущено майже 22 тисячі осіб та майже 2,5 тисячі транспортних засобів", - розповідає речниця Мостиського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

Причина заторів до пунктів пропуску щорічна, так би мовити традиційна - українці, які працюють і навчають у Польщі чи Німеччині масово повертаються додому на свята. За офіційними даними, лише у Польщі працює понад два мільйони українців. 

Черги до усіх пунктів пропуску будуть найвірогідніше ще кілька днів, до Різдва 25 грудня. Натомість після нового року, припускають прикордонники, затори утворяться на виїзді з України, заробітчани і студенти повертатимуться до Євросоюзу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на пунктах пропуску українсько-полського кордону утворилися кілометрові черги. Люди не можуть в'їхати на територію по кілька діб. 

Через масове повернення українців на кордоні утворилися довжелезні черги

Через масове повернення українців на кордоні утворилися довжелезні черги