Українські літаки допомагають гасити осередки вогню в Туреччині: відео

Українські літаки допомагають гасити осередки вогню в Туреччині: відео

ДСНС України

Для допомоги турецьким вогнеборцям, 30 липня Україна направила два екіпажі пожежних літаків Ан-32П.

Ввечері 30 липня пожежні літаки Ан-32П, які Україна направила на допомогу Туреччині для ліквідації лісових пожеж, здійснили перші два скиди води (16 тонн) на осередки пожежі в гірських районах поблизу Анталії.

Про це повідомили в ДСНС.

Для допомоги турецьким вогнеборцям, 30 липня Україна направила два екіпажі пожежних літаків Ан-32П із групою забезпечення у складі 14 осіб. Це досвідчені фахівці, які вже мають досвід роботи у гірських районах та залучалися раніше до ліквідації масштабних пожеж у Чорногорії, в Ізраїлі та Грузії. Посадку повітряні судна ДСНС здійснили в аеропорту "Газіпаша Аланія".

Нагадаємо:

 28 липня у Туреччині, де кілька днів температура повітря сягала позначок аж до +50°С, спалахнули масштабні лісові пожежі. Горять популярні серед українців курорти. 

У Міністерстві закордонних справ закликають українців не їхати до охоплених лісовими пожежами курортних регіонів Туреччини. І готуються повертати звідти наших відпочивальників у разі погіршення ситуації. Поки що, за даними дипломатів, серед потерпілих наших співвітчизників немає. Палає, зокрема, у провінціях Анталія, Адана, Мерсін та Мугла.

Наступна публікація