Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"УЗ" опублікувала список станцій, де квитки купують через термінал

До 15 травня два термінали встановлять ще на курортних станціях.

"Укрзалізниця" обладнала 143 станції терміналами для оплати картою, в тому числі на станціях курортних міст.

28 терміналів встановлені на великих станціях, 13 - на Південно-Західній залізниці (філія УЗ), 11 - на Донецькій, 18 - на Львівській, по 10 терміналів на Одеській і Південній і 53 - на Придніпровській, повідомляє LB.ua з посиланням на запит, надісланий "Укрзалізниці".

Укрзалізниця обладнала 143 станції терміналами
Лівий Берег

На станції Бугаз (курорт Затока, Одеська область) термінал розраховують встановити до 15 травня. Також планують встановити термінал Ощадбанку на станції Свалява в Закарпатській області.

Раніше повідомлялось, що державна компанія "Укрзалізниця" збирається встановити системи відеоспостереження в пасажирських вагонах, які пройшли капітально-відновлювальний ремонт, для контролю за порядком. 

Відео"Укрзалізниця" відреагувала на сюжет ТСН.Тиждень про життя залізничників у повоєнних вагонах

Три тижні тому ТСН.Тиждень показала сюжет про життя родин залізничників, яких колись вербували на роботу обіцянками про житло. І лише після виходу сюжету Євген Кравцов повідомив у соцмережі про затвердження програми житлового будівництва, а прокуратура заявила про намір з’ясувати, чи виділялися обіцяні кошти під будівництво квартир залізничникам у попередні роки.

"Укрзалізниця" відреагувала на сюжет ТСН.Тиждень про життя залізничників у повоєнних вагонах

Залиште свій коментар

Вибір редакції