Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В анексованому Криму продають цукерки "Рошен" виробництва Липецької фабрики

В анексованому Криму продають цукерки "Рошен" виробництва Липецької фабрики

Кілька днів тому президент переконував, що підприємство давно не працює.

Цукерки з липецької  фабрики "Рошен" продаються в окупованому Криму. Глядачі "1+1" передали солодощі президенського комбінату, котрі купили 20 вересня у Сімферополі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Народні депутати розглядають ласощі, але побаченому не дивуються. "Липецька кондитерська фабрика "Рошен". Оце зрада, звичайно", - каже Лещенко. "Всі прекрасно знають, шо Петро Олексійович торгує в Росії не лише цукерками, а й іншими видами продукції, такими як акумулятори", - каже Парасюк.

Відео Кримчани знайшли на полицях супермаркетів цукерки Roshen, виготовлені у Липецькій області

Цукерки з липецької фабрики Roshen - в окупованому Криму. Глядачі ТСН передали солодощі президентського комбінату. Їх купили в Сімферополі кілька днів тому. На обгортках смаколика золотими літерами написано - вироблено в Липецькій області, Росія. Водночас президент не раз заявляв - фабрика Roshen у Росії закрита. 

Кримчани знайшли на полицях супермаркетів цукерки Roshen, виготовлені у Липецькій області

Кілька днів тому Петро Порошенко вкотре заявляв, що бізнесу в Росії вже не має, але ж цукерки саме з Липецька продаються в окупованому РФ Сімферополі. "Він каже, він не продає нашій українській армії втридорога власну продукцію з Ленінської кузні – продає, так само він збрехав і тут", - вважає Власенко.

Найближчі соратники президента, навпаки, вірять, що Липецька фабрика цукерок не виробляє. "Фабрика закрита і ви це знаєте прекрасно. У Севастополі, в Сімферополі, в Донецьку та Луганську знаходяться зараз окупаційні війська і країна-агресор", - пояснив Березенко. Партійці обіцяють усе перевірити та розібратися в ситуації.

Фотогалерея Гологруда активістка Femen потрощила торти в магазині Roshen (6 фото)

Жоден доступний у відкритих джерелах номер телефону фабрики "Рошен" у Липецьку не відповідає. ТСН додзвонилася до менеджера мережі супермакетів в окупованому Криму, де люди придбали загадкові цукерки – жінка божиться, що в них продукції "Рошен" давно не продається. "Нема цукерок "Рошен", хіба тільки залишки розкоші. Вони зараз якщо є, то не знаю, хіба тільки контрабандний товар", - заявила вона. Однак не змогла відповісти на питання, чи постачає щось у крамниці фабрика в Липецьку.

Українська корпорація "Рошен" надіслала відповідь ТСН, де запевняє, що Липецька фабрика не працює з весни 2017 року, а в Криму продають хіба що протермінований товар. "Уже тривалий час Roshen не має жодного торговельного зв’язку з Росією. Також Roshen не має торговельних зв’язків з анексованим Кримом. Корпорація не володіє достовірною інформацією щодо походження цукерок, придбаних місцевими жителями в Криму", - заявили на підприємстві.

А в Адмінстрації Президента за два робочих дні не знайшли часу відповісти та пояснити, чим же торгують в окупованому Криму під маркою кондитерської імперії Петра Порошенка.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції