В Одеській області виявили три нові випадки інфікування коронавірусом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Одеській області виявили трьох нових хворих на коронавірус: відомо про чотирьох інфікованих в регіоні.

В Одеській області підтвердилися ще три випадки захворювання на нову коронавірусну інфекцію.

Про це повідомив очільник Одеської ОДА Максим Куций.

Позитивні результати на COVID-19 надійшли на жителів Одеси: чоловіка 1973 року народження, жінку та чоловіка 1965 та 1963 року народження відповідно.

Зазначається, що оперативні дані тестів надав лабораторний центр МОЗ в Одесі. Слід зауважити, що в регіоні зафіксовано чотири випадки захворювання коронавірусною інфекцією.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Буковина лідирує за кількістю інфікованих на коронавірус

Режим надзвичайної ситуації у всій країні і карантин, який подовжили ще на 3 тижні. За підрахунком ТСН, кількість підтверджених випадків зараження на коронавірус зросла до 126. На жаль, уже є і четверта смерть від цієї недуги - на Тернопільщині не змогли врятувати 68-річного чоловіка. Більше про коронавірус в Україні

Буковина лідирує за кількістю інфікованих на коронавірус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції