В українців може з’явитися ще один вихідний

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про відзначення Дня духовної єдності України.

Верховній Раді запропоновано ввести нове свято на честь створення Православної церкви, зробивши цей день вихідним.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Сергій Міщенко, який є ініціатором законопроекту.

"15 грудня 2018 року увійшло в новітню історію України як День духовної єдності України, адже цього дня у Софії Київській відбувся Об’єднавчий Собор Української Православної Церкви. Близько двохсот делегатів (ієрархи, священники та миряни) з трьох православних церков – Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви та Української православної церкви Московського патріархату – утворили Українську Помісну Православну Церкву та обрали її предстоятелем, Митрополитом Київським та всієї України Епіфанія", - написав він.

За словами Міщенка, у зв’язку з цим сьогодні, 17 грудня, він зареєстрував законопроект "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України", у якому запропонував 15 грудня визначити Днем духовної єдності України та святковим неробочим днем.

"Для мільйонів українських вірян, які з нетерпінням чекали цієї події в Україні та за кордоном, цей день назавжди став Днем духовної єдності, самостійності Української Церкви, яка після понад тисячолітнього перебування у складі частини інших великих Церков виборола своє право на незалежність. Тому відзначення 15 грудня Дня духовної єдності України не тільки зменшить вплив іноземної пропаганди, а й посприяє національному єднанню, забезпеченню духовної та національної безпеки України", - резюмував нардеп.

Сьогодні зареєстрував Законопроект № 9407 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України», у якому пропоную 15...

Опубликовано Сергій Міщенко Понедельник, 17 декабря 2018 г.

Зазначимо, за даними Верховної Ради, законопроект було одержано та передано на розгляд керівництву. Текст документу наразі відсутній.

Нагадаємо, 15 грудня у Києві відбувся Об'єднавчий собор, на якому представники трьох православних церков України ухвалили рішення про утворення Помісної церкви та обрали її предстоятелем митрополита Переяславського та Білоцерківського Епіфанія. Напередодні Собору Українська православна церква Московського патріархату ухвалила рішення не брати участі в ньому, однак щонайменше двоє ієрархів УПЦ МП таки були на Соборі.

Відео Що відомо про митрополита Епіфанія

Він з дитинства мріяв служити Богу, однак ледь не зрікся свого покликання. Історія новообраного предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія. 

Що відомо про митрополита Епіфанія

Новостворена церква канонічно визнана Вселенським патріархатом та отримала назву "Православна церква України", а її предстоятель носитиме титул "митрополит Київський". Тепер новообраний митрополит Київський поїде до Стамбула 6 січня для отримання Томосу з рук Вселенського патріарха.

Залиште свій коментар

Вибір редакції