Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус у світі: Кабмін заборонив закордонні туристичні поїздки українців

Працюватиме лише Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Від 12:00 24 березня в Україні буде заборонений виліт пасажирів у авіаподорожі з метою туризму через спалах нової коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Так від завтрашнього дня в Україні працюватиме лише Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Щойно прийняли на уряді. Із завтрашнього дня в Україні працюватиме лише Міжнародний аеропорт «Бориспіль». З 12.00 24...

Опубліковано Vladyslav Kryklii Понеділок, 23 березня 2020 р.

Як уточнив прем'єр Денис Шмигаль, йдеться про всі види подорожей - "громадянам заборонено покидати Україну з туристичною метою".

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції