Пандемія коронавірусу: як карантин вдарить по туристичній галузі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Галузь може зазнати одного трильйона доларів збитків.

Через пандемію нового коронавірусу та карантин, які запровадили уряди різних країн світу, туристична галузь у 2020 році може зазнати одного трильйона доларів збитків.

Про це повідомив голова Інституту Світового туристичного форуму Булут Бахчі, пише Global Tourism Forum.

"Зараз економічні втрати у секторі туризму через спалах COVID-19 складають 600 мільйонів доларів, до кінця року вони можуть сягнути 1 трильйона доларів", - заявив Бахчі, посилаючись на дані інституту.

Бахчі пояснює, що щороку туристична галузь приносить близько 1,7 трильйона доларів. Падіяння прибутку через спалах COVID-19 означає скорочення на 58%. Крім того, він прогнозує, що без роботи може залишитися близько 50 мільйонів людей, що працюють у туристичній сфері.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео На лінії розмежування Україна закрила всі КПВВ через коронавірус

Україна закрила пункти пропуску на Сході, аби запобігти розповсюдженню вірусу. Перейти через лінію розмежування можна буде лише за критично важливих життєвих обставин та відповідних підтверджувальних документів. Через епідемію коронавірусу чотири КП, що діють зараз на Донбасі, майже тиждень вже працювали в обмеженому режимі. Більше про коронавірус в Україні

На лінії розмежування Україна закрила всі КПВВ через коронавірус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції