Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді знайшли гроші на зарплатні борги лікарям і вчителям

На медиків і педагогів виділили майже півмільярда гривень.

Кабінет Міністрів України виділив майже 500 мільйонів гривень на виплату заборгованості із заробітної платні медикам та вчителям. Про це рішення повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За його словами, заборгованість у більшості регіонів виникла через помилки в плануванні, зловживання ресурсом та неефективне використання коштів. У четвер прем’єр пообіцяв провести селекторну нараду з керівниками областей, на якій розглянуть причини заборгованості в кожному окремому випадку та шляхи вирішення проблеми.

Крім того, на засіданні уряду ухвалене рішення не піднімати тарифи на газ для населення впродовж цієї зими. За словами Гончарука, Кабмін домовився з НАК "Нафтогазом", що на період опалювального сезону ціна на енергоносій не коливатиметься. "Цієї зими українець буде захищений від коливання ціни на газ.  Ми домовилися про те, що на період опалювального сезону ми цю ціну точно забезпечимо кожній людині", - заявив Гончарук.

Відео Уряд виділив 500 мільйонів гривень на сплату заборгованості із зарплатні медикам і вчителям

Про це рішення повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. За його словами, заборгованість у більшості регіонів виникла через помилки в плануванні, зловживання ресурсом та неефективне використання коштів. Уже завтра буде проведена селекторна нарада з губернаторами, на якій розглянуть причини заборгованості в кожному окремому випадку та шляхи вирішення проблеми. 

Уряд виділив 500 мільйонів гривень на сплату заборгованості із зарплатні медикам і вчителям

Залиште свій коментар

Вибір редакції