Вакцина від Pfizer стала доступна для всіх охочих у центрах масової вакцинації

Дата публікації
Перегляди
1440
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вакцина від Pfizer стала доступна для всіх охочих у центрах масової вакцинації

Фото: Associated Press

Препарат доступний усім охочим із пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

Вакцину проти COVID-19 Comirnaty американсько-​німецького виробництва компаній Pfizer/BioNTech тепер використовуватимуть для проведення щеплень в центрах масової вакцинації. Вона буде доступна усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я (МОЗ) України.

Україна очікує отримати близько 1 млн доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech до кінця липня, тому МОЗ вирішило зробити цю вакцину доступною для широкого загалу. 

У понад 200 центрах масової вакцинації, які відкрилися в усіх областях України, щеплюють усіх охочих. Пріоритет у них надається літнім людям, групам ризику, відповідно до Дорожньої карти та людям із супутніми захворюваннями. Ті, хто отримав перше щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech у цих центрах,  зможуть щепитися другою дозою в тих же центрах або в пунктах щеплень.

У пунктах щеплень також триває вакцинація другою дозою вакцини AstraZeneca тих, хто отримав першу дозу цієї вакцини будь-якого виробника (Covishield, AstraZeneca-SKBio).

Перелік усіх пунктів щеплення та центрів масової вакцинації можна переглянути в документі на офіційному сайті кампанії вакцинації проти COVID-19.

Станом на 12 липня країна вже отримала понад 5,6 млн доз різних вакцин, зокрема 2,4 млн доз CoronaVac/Sinovac, майже 1,7 млн доз Comirnaty/Pfizer, та майже 1,6 млн доз AstraZeneca різних виробників.

Що відомо про вакцину компанії Pfizer, яка її ефективність, принцип дії і можливі побічні реакції - читайте у матеріалі ТСН.ua за посиланням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1440
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація