Внутрішні війська готуються стати українською "жандармерією"

Дата публікації
Перегляди
4419
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Внутрішні війська готуються стати українською "жандармерією"

Внутрішнім військам МВС виповнюється 20 років / Фото: gbgalsgallery.com

Ювілей створення підрозділ МВС зустрічає в роздумах про власне перейменування.

Внутрішні війська України 26 березня святкують 20-ліття від власного створення. Головнокомандувач цього підрозділу МВС Сергій Яловий в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні" пояснив, що ВВ створено для охорони порядку, а не ведення війни.

"Нашим бійцям доводиться вступати в поєдинки зі злочинцями. Крім того, нам довірено супровід особливо важливих вантажів, охорона дипломатичних місій, конвой арештованих", - розповів про фунції внутрішніх військ їхній керманич.

Яловий підтвердив, що невдовзі підрозділ може бути перейменовано. "Так, зараз як раз підбираємо варіанти. Наприклад, "сили правопорядку", "внутрішні сили" і навіть "жандармерія". Зараз в рамках програми з обміну досвідом ми тісноспівпрацюємо з французькими жандармами. Вони часто запитують, чи не хочемо теж жандармами стати. У перекладі це слово означає "люди зброї" або "озброєна свита", - розтлумачив очільник ВВ.

Остаточного варіанту нової назви поки що не визначено, підкреслив він. І додав, що розглядається можливість вирішення цього питання за допомогою проведення конкурсу на кращу назву.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4419
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація