Регіонал пропонує розділити міліцію на жандармерію та поліцію

Грицак переконаний, що реформа МВС назріла вже давно

Народний депутат (фракція Партії регіонів), генерал-лейтенант міліції Василь Грицак має намір в грудні внести до парламенту законопроекти про реформування Міністерства внутрішніх справ України, зокрема, про створення поліції та жандармерії, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

"20 грудня цього року буде 20 років української міліції, а 23-24 грудня я внесу три законопроекти, що стосуватимуться діяльності Міністерства внутрішніх справ, його структури і чисельності; закон про поліцію України; закон про жандармерію України", - повідомив Грицак.

При цьому він підкреслив, що не хоче просто перейменовувати МВС. "Я хочу якісно в законі відобразити діяльність нової структури з іншим, європейським підходом", - зазначив нардеп.

На його думку, реформа МВС "назріла давно, а як такого МВС вже давно немає". "На сьогоднішній день де-факто МВС - це головне управління міліції, яка виконує дві функції, прописані в законі про міліцію. Перше - це охорона громадського порядку, друге - боротьба зі злочинністю. Інших функцій у МВС немає", - шкодує Грицак.

Пропозиції створити в Україну поліцію лунали від міністрів та народних депутатів і раніше.

Читайте також:

До Євро-2012 в Україні з’являться поліцейські і жандарми

Українська міліція вирішила стати поліцією, щоб отримувати більше грошей

Міліцію планують перейменувати в сердюків або жандармів

Луценко збирається перейменувати міліцію на поліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: