Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Законопроект про євробляхи вже готовий, але не всім може сподобатися - Южаніна

У документі було враховано думку всіх сторін.

Законопроект щодо розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні вже готовий, заявила глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі 5 каналу.

За її словами, в документі враховано усі нюанси, які обговорювалися з активістами. Проте загальну думку суспільства також не оминули.

 "Я намагаюся зараз зібрати керівників як із виконавчої гілки влади, так і з законодавчої, аби востаннє проговорити концепцію законопроекту, який ми пропонуватимемо. Вона відмінна від того, про що говорили ми з учасниками акції", - сказала вона.

За словами Южаніної, не можна проводити акцію для тих, хто скористався прогалинами в митному законодавстві, порушив його і використовував систему незаконного ввезення в режимі тимчасового ввезення або в режимі транзиту.

"Ми маємо підійти зважено і на якийсь період часу прийняти таку шкалу акцизного податку, щоб кожен громадянин захотів та зміг привезти вживаний автомобіль", - зазначила вона.

За її словами, лібералізація повинна застосовуватися з коефіцієнтом залежно від віку автомобіля.

Нагадаємо, що 6-7 вересня водії авто з євроономерами мітингували під парламентом. Вони вимагали дешевого розмитнення вживаних європейський машин і зміни правил ввезення цих авто в Україну. 

ВідеоТранспортний апокаліпсис в Києві: чого хочуть водії авто на єврономерах

Залиште свій коментар

Вибір редакції