Свободівця Юрія Сиротюка сьогодні опівночі випустили з-під арешту

Свободівця Юрія Сиротюка сьогодні опівночі випустили з-під арешту

Під СІЗО зустрічали його партійці та рідня. Сиротюка посадили за грати на два місяці за підозрою в участі масових заворушень під Верховною Радою наприкінці серпня. Тоді біля парламенту кинули бойову гранату. Четверо нацгвардійців загинули. Близько півтори сотні були поранені та опинилися у лікарні. Суд змінив запобіжний захід для Сиротюка, перевів під домашній арешт. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie