В Україні вперше за два роки людина загинула від сказу

В Україні вперше за два роки людина загинула від сказу

В місті Докучаєвськ, на Донеччині 49-річну жінку укусив домашній кіт. Вона цьому не надала значення і не звернулася до лікарів. А коли через три місяці жінці стало зле, вже було запізно.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie