Мао Цзедун нашого часу

Мао Цзедун нашого часу

Роман Чайка

Президент Межигір'я та Всія Малоросії Янукович зробив дві добрі справи для людей: скасував візи для українців і скасував візи для китайців.

Можна було сподіватися, що Президент і його багатолітакова делегація підпишуть рамкові папірці про дружбу з найбільшим китайським народом, вивчать технологію побудови Великої Китайської стіни для делімітації кордонів між Межигір'ям та Україною, обміняються досвідом "культурної революції Мао Цзедуна" на культурно-освітні "реформи Табачника" і завершать усе груповим фото та колективним скуповуванням модних iPоd-ів. Але наші державні мужі пішли далі.

Президент Межигір'я та Всія Малоросії Янукович зробив дві добрі справи для людей: скасував візи для українців та скасував візи для китайців. Цікаво, як тепер виглядатиме комерційно-туристичний потік і в якому співвідношенні? На кожного вітчизняного торгаша - туди, десять тисяч китайців – сюди?! Після відкриття вільного потоку китайців до України напевно надійшов час знову вимагати безвізовий режим з Євросоюзом?

От в Брюсселі зрадіють неконтрольованому безвізовому напливу китайців на східних буферних зонах об'єднаної Європи з нашою унікальною угодою про реадмісію, потужною імміграційною службою та досконалим законодавством щодо громадянства та мігрантів, яке неухильно виконується. Тепер буде що розповісти європейським лідерам на найближчому саміті Україна-ЄС в Києві, а якщо не будуть йти нам назустріч, то можна полякати їх послабленням прикордонного контролю для китайських друзів на західних митницях.

Вам бракує китайських остарбайтерів в ЄС? Непоганий пекінський козир в рукаві у Лідєра. Це вам не фрау Меркель лякати цитатами з Райкіна. Янукович їх уже попередив: "Україна може стати хорошим партнером Китаю для реалізації китайських проектів на території інших країн". Гей, інші країни, вам ще не страшно?!

А нашим людям треба починати будувати нову країну. Для початку запастися китайсько-українськими розмовниками та аудіо-курсом з мови мандарин, цзінської, уської та шанхайської мови, хуейської та хакаської мов, ганської, сянської і кантонської. І розпочинати треба з літературної путунхуа та малювання хоча б 7-8 тисяч ієрогліфів. Наші діти в школі у вільний час можуть сідати в голубих "українодлялюдейних" куточках імені Януковича та починати з абетки Чжуї́нь фуха́о. У великих містах можна вже в генеральні плани розвитку забивати квартали і гектари під "чайна тауни".

От яким піднебесним став наш Лідєр після такого державного і стратегічного кроку за 4 мільярди зовсім не китайських доларів, яких у цих комунокапіталістів більше, ніж у банках США разом узятих. Грошей у них ще багато, а от землі і їжі уже замало. Хтось прорахував адекватність обміну китайських доларів на китайську трудову міграцію, чи це наступний "харківський пакт", коли флот і Крим в обмін на газ? Україна ж для людей. А що, китайці – не люди?!

Реалізувати цю програму вільного доступу перенаселених китайців до чорноземів України покликали нового партнера і союзника Комуністичної партії Китаю – Партію регіонів. Саме на неї Президент поклав відповідальність за втілення китайської мрії. То дрібне, що Сам нібито позапартійний, але доручення реалізувати стратегію саме цій одній партії видав як справжній Генеральний секретар.

Є ж у китайців єдина спрямовуюча сила – компартія, і у нас така єдина знайшлася. Крутіша за нафталінову КПРС. Головне, що наша єдина і направляюча партсила, як сказав наш єнакіївський Мао, опирається на "новий клас – клас чесних підприємців, які готові працювати за ринковими законами в рамках здорової конкуренції". Ну от, тепер кожен маленький китаєць знає про "новокласних" Фірташа і Хорошковського.

Лідєр працьовитим китайцям рекомендував наших трудоголіків-мільярдерів: "Цей клас живе не ідеологією, а чистою працею". Хто - киркою, хто - лопатою. Одним словом, олігархічний пролетаріат – це головна космополітична сила нової України.

Одразу після Президентського, до Китаю візит нанесе прем'єр Азаров. Китайська ейфорія Банкової буде реалізуватися стрімко і швидко. Лишень цікаво, чи наші російсько орієнтовані керманичі знайомилися із сумним досвідом РФ, яка вже фактично втратила ресурсноємкий Сибір, і тепер там велика китайська рівнина?

Наш Гарант з комуністичним лідером Китаю Ху Цзіньтао говорив, як з новим стратегічним партнером. Попросили гарно – і Київ вже не визнає незалежності Тайваню. Ми – за єдиний і "недєлімий" Китай. За це КНР більше не буде стріляти своїми ядерними ракетами по безядерній позаблоковій Україні, як це було донині.

А скоро китайська делегація відвідає Київ, щоб закріпити і розширити свій китайський прорив. А до цього часу союзники китайських комуністів, дасть Бог, скасують політреформу, частину Конституції і дурнуватий парламентаризм. Ми вже на порозі конституційної монархії, це коли Президент буде зображати воцерковленого Царя, а решта робитимуть вигляд, що десь ще лежить якась конституція.

Формування культу особи йде пришвидшеними темпами. І коли наші стратегічні партнери прибудуть, то Лідєр зустріне їх вже на рівних – як повноправний і генеральний Мао нової країни. Бо ж сказав наш сонцесяйний у Піднебесній: "Сьогодні водій один. І напрям руху один" І не буде в новій Україні інших шоферів, крім мене! А всі решта – пасажири...

________________________

Роман Чайка
Читайте також:

Лариса i пустота

В районі Канева і Тарасової гори пейзажі такі, що не соромно клеїти на фотообої навіть у держрезиденції. На Шевченковій алеї вперше видно ніжну руку цензури.

Повʼязані теми:

Наступна публікація