Янукович: в Україні сформувався новий клас "чесних підприємців"

Під час візиту до Гонконгу Вітор Янукович запевнив місцевих бізнесменів, що якщо раніше в Україні "надто багато політиків вважали себе водієм", то сьогодні водій - лише один.

Президент Віктор Янукович заявив, що сьогодні в Україні сформувався новий клас "чесних підприємців", на яких орієнтується влада.

"Сьогодні у нашій державі сформувався новий клас - клас підприємців, які готові працювати за ринковими законами в рамках здорової конкуренції", - зазначив він під час ланчу з представниками українських та гонконгських ділових кіл, який відбувся у рамках офіційного візиту Януковича до Гонконгу.

Президент підкреслив, що "цей клас живе не ідеологією, а чистою працею".

"Він є основою єдності та нової сили України... На нього спирається та орієнтується керівництво держави – президент, уряд, парламентська більшість", - пояснив Янукович.

Говорячи про розвиток внутрішньополітичної ситуації в державі, він зауважив, що "переважну більшість попередніх років своєї незалежності Україна нагадувала потужний автомобіль, який не міг рушити з місця, тому що надто багато політиків вважали себе водієм та по різному бачили напрямок руху".

"Сьогодні водій один. І напрямок руху один – на політичний прагматизм та економічну модернізацію. Після політичних поневірянь Україна, нарешті, знайшла свою внутрішню силу та єдність", - резюмував президент.

Читайте також:

На Гонконгській біржі Януковичу подарували статуетку бика

Україна та Гонконг скасували візи

Партія регіонів домовилася про стратегічну співпрацю з Компартією Китаю

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: