Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українських школах поставлять стенд Януковича

На Дніпропетровщині у всіх навчальних закладах повинні створити постійно діючий стенд під назвою "Україна для людей".

У всіх навчальних закладах Дніпропетровської області має бути створений постійно діючий стенд під назвою "Україна для людей", на якому, зокрема, будуть розміщені портрет президента Віктора Януковича та його програма. Про це йдеться у листі першого заступника начальника головного управління освіти та науки Дніпропетровської ОДА Леоніда Олефіра, який оприлюднений на сайті управління.

"Одним із основних напрямків діяльності освітньої галузі є проведення цілеспрямованої просвітницької роботи серед учнівської та батьківської громадськості", - йдеться у документі.

"З цією метою у всіх навчальних закладах області необхідно створити постійно діючий стенд під назвою "Україна для людей", в якому висвітлювати основні напрямки діяльності президента, Кабміну, Дніпропетровської ОДА, облради, органів місцевого самоврядування, питання реалізації державної політики у сфері освіти, аналізувати соціально-політичні проблеми розвитку українського суспільства", - зазначив Олефір.

"На стенді обов'язково необхідно розмістити портрет та програму дій президента", - наголосив чиновник.

Також наголошується, що при проведенні регіональних оглядів-конкурсів щодо підготовки навчальних закладів до навчального року необхідно "враховувати наявність та зміст постійно діючого стенду "Україна для людей".

Читайте також:

Янукович на урочистому прийомі частував гостей вином за 22 гривні

У Донецьку Януковича виткали на килимі

Янукович нагородив Ахметова орденом Ярослава Мудрого

http://tsn.ua/ukrayina/u-donecku-yanukovicha-vitkali-na-kilimi.html

Залиште свій коментар

Вибір редакції